O nas

Salon Firan Studnic

O nas

Celem naszej firmy jest tworzenie wystrojów wnętrz według potrzeb naszych Klientów indywidualnych, hoteli i pensjonatów, restauracji i biur. Aby jakość naszych produktów i usług spełniała państwa oczekiwania, staramy się rozwijać i doskonalić naszą ofertę. Zrealizujemy każde marzenie o doskonałym wnętrzu, w którym pragniesz żyć, pracować czy odpoczywać.
Dzięki bogatemu i różnorodnemu wyborowi materiałów, dodatków i rozwiązań możemy zrealizować każde zlecenie, jednocześnie dbając o zachowanie estetykę każdego wnętrza oraz zachowanie jego funkcjonalności. Naszą ofertę kierujemy również usługom komercyjnym, takim jak hotele czy biura. Możemy zaoferować kompletne tekstylia hotelowe z odpowiednimi certyfikatami. Funkcjonalne i eleganckie meble na zamówienie dopasowane wymogów hotelu, które dodatkowo podkreślą unikalny styl wnętrza.
800
wykonanych zleceń
8
lat w zawodzie
9 K
metrów firan i tkanin

Oferta

Nasza oferta obejmuje sprzedaż firan, zasłon, tekstyliów domowych i hotelarskich. Zapraszamy do zapoznania się bliżej z naszą ofertą w sklepie w Raciborzu przy rynku ul. Mickiewicza. Zapraszamy do współpracy właścicieli hoteli, restauracji, pensjonatów czy biur.
 • Firany i zasłony

  Kilkaset wzorów i rodzai firan i zasłon, taśmy marszczące, gipiury, zazdrostki.

 • Dekoracje

  Artykuły do dekoracji firan: motylki, korale, klamry, zapinki, chwosty, poduszki dekoracyjne, karnisze i rolety.

 • Tekstylia domowe

  Pościele, ręczniki, koce, obrusy i serwety plamoodporne, narzuty na łóżko.

 • Dla hoteli i restauracji

  Meble na wymiar, obrusy, skirtingi, firany i zasłony, karnisze, pościele,podkłady higieniczne, kołdry, poduszki, ręczniki, stopki, narzuty ozdobne na krzesła.

Zachęcamy do kontaktu

Zadzwoń lub napisz