Firany i zasłony

Salon Firan Studnic

Firany i zasłony

Naszym głównym celem jest dostarczenie klientowi niezwykłej dekoracji okiennej.
Dlatego też w naszym sklepie można wybrać sobie odpowiednią tkaninę, zaprojektować ją osobiście lub skorzystać z porad naszych wykwalifikowanych pracowników, następnie uszyć i umodelować każdą firanę lub zasłonę tak aby cieszyła oko właściciele ale byłą też powodem do zazdrości sąsiada. Na bieżąco wprowadzamy do oferty modne nowości tkaninowe i dekoracyjne. Posiadamy w sprzedaży zasłony całkowicie zaciemniające.

Bogata oferta

Oferujemy szeroki wybór różnego rodzaju i rozmiaru firan i materiałów dekoracyjnych na zasłony. Karnisze, artykuły pasmanteryjne i tekstylia domowe.

Usługi

Prowadzimy nie tylko sprzedaż, oferujemy również usługi szycia i modelowania firan według życzeń klientów. Dodatkowo szyjemy na wymiar tekstylia hotelarskie.

Najwyższa jakość

Naszym priorytetem jest wykonanie usługi na najwyższym poziomie z zachowaniem walorów estetycznych i funkcjonalnych pomieszczenia.

Ozdoby

Przydatne dodatki

Karnisze

Szyny, profile karniszy, gięcie szyn, szyny aluminiowe jedno i wielotorowe, karnisze ozdobne, żabki i akcesoria do karniszy.

Taśmy marszczace

Doskonałym wykończenie każdej firany jest dobór odpowiedniej taśmy marszczącej, oferujemy szeroki ich wybór.

Ozdoby do firan

Bardzo popularne w ostatnim czasie jest dekorowanie samych firan, oferujemy między innymi: motylki, korale, klamry, zapinki, chwosty

Oferta

Nasza oferta obejmuje sprzedaż firan, zasłon, tekstyliów domowych i hotelarskich. Zapraszamy do zapoznania się bliżej z naszą ofertą w sklepie w Raciborzu przy rynku ul. Mickiewicza. Zapraszamy do współpracy właścicieli hoteli, restauracji, pensjonatów czy biur.
 • Firany i zasłony

  Kilkaset wzorów i rodzai firan i zasłon, taśmy marszczące, gipiury, zazdrostki.

 • Dekoracje

  Artykuły do dekoracji firan: motylki, korale, klamry, zapinki, chwosty, poduszki dekoracyjne, karnisze i rolety.

 • Tekstylia domowe

  Pościele, ręczniki, koce, obrusy i serwety plamoodporne, narzuty na łóżko.

 • Dla hoteli i restauracji

  Meble na wymiar, obrusy, skirtingi, firany i zasłony, karnisze, pościele,podkłady higieniczne, kołdry, poduszki, ręczniki, stopki, narzuty ozdobne na krzesła.

Zachęcamy do kontaktu

Zadzwoń lub napisz